Концертот за Тоше

Дискусија во 'Канта' започната од mala, 14 јануари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mala

  mala Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  12
  ve molam za pomos dali nekoja od vas znaj kaj mozam vo bitola da najdam karti za koncertot i kolku pari se vi blagodaram odnapred
   
 2. purple.butterfly

  purple.butterfly Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  23
  Карти има во салоните на Together или попознати како Тобако, а може да ги има и во некои музички продавници. Цената е 250 денари.
   
 3. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.819
  Допаѓања:
  2.110
  Jas ko so doznav nema veke karti
   
 4. mala

  mala Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  12
  jas prasav vo germanov mi rekoa deka ne se pusteni na prodazba
   
 5. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.819
  Допаѓања:
  2.110
  ah izvini, ne zabelezav deka prasuvas za Bitola , sorry :mrgreen:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.