1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кон стандарниот уредувач или брз одговор?

Дискусија во 'За форумот' започната од macedonia.timeless, 6 јули 2013.

 1. macedonia.timeless

  macedonia.timeless Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2012
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  137
  Драги феминки баш ме интересира како вие пишувате мислења
  Одите ли кон стандарниот уредувач или едноставно брз одговор?
  Барав ваква тема, не најдов но ако има се разбира канта ( нема лутење)
   
 2. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  4.159
  Пол:
  Женски
  Секогаш кон стандардниот уредувач :)
   
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.983
  Пол:
  Женски
  97% кон стандардниот уредувач.
   
 4. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.980
  Допаѓања:
  27.233
  Пол:
  Женски
  Само во игрите одам брз одговор, и понекогаш во храна и пијалоци, и на места каде што мислам дека нема да користам многу смајлиња, како на пример сега, зашто 70% од смајлињата ги научив кодовита, така да се почесто користам Брз одговор. :D :D :lol:
   
 5. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.299
  Пол:
  Женски
  Никогаш, ама баш никогаш(тоа навистина значи ниту еднаш, а тука сум веќе 2 години) не сум користела брз одговор. Сега од мерак за прв пат на темава пробувам да напишам мислење на брз одговор.
  Значи 100% стандарден, иако сеуште не ја сфаќам поентава на брз одговор, ама ај.
   
 6. Moonstone.17

  Moonstone.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  1.862
  Пол:
  Женски
  Само кога пишувам во Форумски игри користам „брз одговор“, значи почесто го користам стандардниот уредувач. :D
   
 7. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.897
  95% користам стандардниот уредувач.
   
 8. Hilly

  Hilly Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2013
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  19
  Стандарден уредувач
   
 9. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.038
  Допаѓања:
  163.218
  Пол:
  Женски
  Скоро секогаш стандарден уредувач, само во форумските игри користам брз одговор. :)
   
 10. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  17.324
  Допаѓања:
  164.474
  Пол:
  Женски
  Па понекогаш брз одговор ама кога треба некое смајли одам во станадардниот уредувач :) :) :)
   
 11. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Исто :)
   
 12. Girl-50

  Girl-50 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  843
  Ретко користам брз одговор. Обично си го користам стандардниот уредувач. :)
   
 13. Kaley

  Kaley Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  1.050
  Допаѓања:
  2.900
  Пол:
  Женски
  Секогаш стандардниот уредувач :)
   
 14. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  956
  Допаѓања:
  511
  Пол:
  Женски
  Стандардниот уредувач секогаш :)
   
 15. Beautiful-Princess

  Beautiful-Princess Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2012
  Пораки:
  755
  Допаѓања:
  369
  Пол:
  Женски
  Стандарден уредувач :)
   
 16. mili4ka123

  mili4ka123 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2012
  Пораки:
  1.101
  Допаѓања:
  2.332
  Пол:
  Женски
  Стандардниот уредувач :D
   
 17. smurffi

  smurffi Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  378
  Пол:
  Женски
  Стандардниот уредувач ..
   
 18. BlondeGirl8

  BlondeGirl8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  115
  Стандардниот уредувач :)
   
 19. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.736
  Пол:
  Женски
  Во последно време повеќе го користам брзиот одговор,полесно ми е,а и смајлиња не користам многу.
  Стандардниот уредувач го користам само кога треба да ставам слика, да напишам нешто во боја,или да ставам повеќе смајлиња. :D
   
  На Lella му/ѝ се допаѓа ова.
 20. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.446
  Допаѓања:
  16.439
  isto. ;) ;)