1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Копенхаген (Данска)

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Bloom19, 4 август 2016.

 1. Bloom19

  Bloom19 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2015
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  1.604
  Пол:
  Женски
  Планирам да шетам наскоро низ Копенхаген, па некој што бил нека каже кои места не смеат да се пропуштат. :)

  @danichap прочитав дека си била во Данска, па ако не ти е тешко сподели импресии за местата што си ги посетила. :)