1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Коректор за лице

Дискусија во 'Канта' започната од mimeeee, 30 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mimeeee

  mimeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  69
  Не сретнав ваква тема, а мислам дека треба да ја има. :)
  Ако мислите дека не е потребна или веќе ја има а јас сум ја пропуштила нека оди во корпа :)
  Па, ајде феминки предлагајте ги вашите омилени коректори!! :*
   
 2. K.Mari4ka

  K.Mari4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  1.457
  Допаѓања:
  1.559
  Пол:
  Женски
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Темата е дупла lice/korektor-za-lice-t2430/

  Секогаш пред да отворите тема, проверете дали на форумот има иста или слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.