1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Коректор за пенкало

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Te@19, 11 јуни 2016.

 1. Te@19

  Te@19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2015
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Женски
  Дали некој има користено коректор кој не остава трага после бришењето? Значи да нема ни бела трага, ни трага од пенкалото? Сакам да порачам преку нет, па ако има некој од вас што може да ми помогне околу ова прашање...
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.331
  Допаѓања:
  63.982
  Пол:
  Женски
  Ајде бе, постои и таков??
   
 3. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.829
  Допаѓања:
  14.624
  Пол:
  Женски
  Незнам дали сеуште некој купува вакво нешто.
  Ама многу ми беше грдо кога користеа порано. Се познава бело и дека е преправано. Според мене подобро прешкртано да стои, а не бело.