1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Корекција на носот

Дискусија во 'Лице' започната од enca.69, 7 јануари 2010.

  1. MS90

    MS90 Активен член

    Се зачлени на:
    23 април 2021
    Пораки:
    37
    Допаѓања:
    38
    Пол:
    Женски
    Devojki najdov edna na insta skoro imashe objaveno vo "questions and answers" na story za temava devojkata izgleda fantasticno i pishav DM i se iznenadiv koga mi pisha, mn ljubezna i mi odgovori se shto ja prashav.. eve ja konverzavijata
     

    Прикачени фајлови:

  2. MS90

    MS90 Активен член

    Се зачлени на:
    23 април 2021
    Пораки:
    37
    Допаѓања:
    38
    Пол:
    Женски

    Ahahah:rofl: e DAAAAA edno e shto sakam, drugo e shto moze da izleze. jas se nadevam na se najdobro, pa kje vidime ...:)
     
  3. Monicka_monka

    Monicka_monka Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јули 2018
    Пораки:
    56
    Допаѓања:
    9
    Поздрав се решив да правам корекција ринопластика на нос и девијација и естетски па се уште неможам да се одлучам кај кој доктор се мислам за Пеев па добро би ми дошле некои ваши искуства добри или лоши
     
    На Stoby му/ѝ се допаѓа ова.
  4. stev

    stev Активен член

    Се зачлени на:
    13 ноември 2019
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    1
    Пол:
    Машки
    Знае ли некој каде можам да најдам пред и потоа слики од др. Пеев? Истражувам веке некое време и неможам да најдам ништо на интернет
     
    На Stoby му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Sweetgirl200

    Sweetgirl200 Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 октомври 2017
    Пораки:
    84
    Допаѓања:
    24
    Пол:
    Женски
    nema nigde
     
  6. Gocim

    Gocim Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 август 2019
    Пораки:
    149
    Допаѓања:
    627
    Пол:
    Женски
    Dobar den na site. Eve sum jas kako sto vetiv i vo prilog stavam slika od pred I potoa na mojata korekcija na nos. Denes e točno dve nedeli od operacijata. Se operirav kaj Dr. Ghokan vo Sante Plus. Imajte vo predvid deka seušte imam otoci, no suma sumarum jas sum zadovolna od ishodot, a I celata procedura i prestoj vo Sante. Ako imate dopolnitelni prašanja tuka sum za odgovor. Ubav den!

    Eve uste edna slika od drugata profilna strana..
     

    Прикачени фајлови:

    Последна измена од модератор: 15 мај 2022
    На hailmary321, Safira26, Stoby и 4 други им се допаѓа ова.
  7. MS90

    MS90 Активен член

    Се зачлени на:
    23 април 2021
    Пораки:
    37
    Допаѓања:
    38
    Пол:
    Женски

    Leleee:clap:(y) Super ti izleglo noseto:inlove::l:
    Znachi tebe te operiral Gökhan, drugive mi go spominjaa Hüsein, da ne sluchajno dozna koi drugi doagjaat vo Sante ?
     
    На Gocim му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Gocim

    Gocim Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 август 2019
    Пораки:
    149
    Допаѓања:
    627
    Пол:
    Женски
    Jas znam samo za ovie dvajca. Sakav prvo kaj Husein, no posle eden razgovor so edna členka na forumov se odlučiv za Gokhan zošto imaše porano sloboden termin, a jas zaminuvam za stranstvo za 2 nedeli i taka otidov kaj nego, a I ne se pokajav
     
    На MS90 и AAE им се допаѓа ова.
  9. MS90

    MS90 Активен член

    Се зачлени на:
    23 април 2021
    Пораки:
    37
    Допаѓања:
    38
    Пол:
    Женски
    Vaka kako shto gledam kaj tebe super izleglo, ne si pogreshila so izborot.
    Ushte ova me interesira, zoshto sobiram mislenja vekje nekoe vreme..
    Chlenkata so koja si razgovarala da ne dade loshi recenzii za dr.Hüsein shto se predomisli ili striktno poradi privatnite planovi koi si gi imash pa toj termin shto ti odgovaral se potrefil dr.Gökhan da doagja vo toj period. Poshto neli tie neizmenichno se menuvaat edniot ide, drugiot doagja.:)
     
    На Gocim му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Gocim

    Gocim Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 август 2019
    Пораки:
    149
    Допаѓања:
    627
    Пол:
    Женски
    Zdravo. Ne, členkata voopšto ne dade loši recenzii ni za Dr. Husein, ni za bilo koj drug doktor. Mi isprati slika od pred I potoa (pošto jas toa I go barav od členovi što se operirale vo Sante) I jas ja prašav kaj koj doktor se operirala. Taa mi kaža deka ja operiral Dr. Gokhan. Se odlučiv za kaj nego pošto jas kako što kažav patuvam za Amerika na 2ri Juni, pa sakav što pobrzo da završi se za da imam vreme da se oporavam I da vidam rezultatot vo sekoj slučaj..
     
    На AAE и MS90 им се допаѓа ова.
  11. MS90

    MS90 Активен член

    Се зачлени на:
    23 април 2021
    Пораки:
    37
    Допаѓања:
    38
    Пол:
    Женски

    Srekjen pat i ubav pomin, fala ushte ednash za spodelenite informacii od korist mi se epten za ponatamoshniot izbor.:inlove:
     
    На Gocim му/ѝ се допаѓа ова.
  12. Gocim

    Gocim Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 август 2019
    Пораки:
    149
    Допаѓања:
    627
    Пол:
    Женски
    Nema na što. Pozdrav !
     
    На MS90 му/ѝ се допаѓа ова.
  13. JadrankaVeles

    JadrankaVeles Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 декември 2014
    Пораки:
    18
    Допаѓања:
    1
    Пол:
    Женски
    Здраво, може ли да споделите некои искуства околу анестезијата, како ја поминавте, бидењето итн...
     
    На MS90 му/ѝ се допаѓа ова.
  14. Ktktkt

    Ktktkt Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 мај 2019
    Пораки:
    65
    Допаѓања:
    14
    Jas anestezijata ne ja ni osetiv koga mi ja stavija.Pomina sve vo najdobar red.Isto taka i od operacijata nisto ne osekash
     
    На AAE му/ѝ се допаѓа ова.
  15. AAE

    AAE Нов член

    Се зачлени на:
    27 април 2022
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    9
    Пол:
    Женски
    Јас ако се плашев од нешто пред операцијата тоа беше дали ке се разбудам се будиш и ништо само малаксаност
     
  16. Trxmx

    Trxmx Популарен член

    Се зачлени на:
    17 октомври 2016
    Пораки:
    343
    Допаѓања:
    8.313
    Пол:
    Женски
    Здраво, дали некој има правено операција во Турција, ако да кај кого? Барам доктор до 3500€ макс само за операцијата без трошоци за хотел, авионски карти и сл… :$
     
  17. MS90

    MS90 Активен член

    Се зачлени на:
    23 април 2021
    Пораки:
    37
    Допаѓања:
    38
    Пол:
    Женски
    Bratuchetka mi se operirashe vo Istanbul kaj @dr.canerkacmaz na instagram mozesh da go najdesh okolu 3000€ iznesuva sumata za so patni troshoci i hotel, neznam dali imaat paket samo za operacija bez prestoj i let. Logicki treba da e poevtino, so iskljuvok na taa 1 vecher shto mora da prespiesh tamo post operativno. :)
     
    На Trxmx му/ѝ се допаѓа ова.
  18. JadrankaVeles

    JadrankaVeles Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 декември 2014
    Пораки:
    18
    Допаѓања:
    1
    Пол:
    Женски
    Здраво, има ли некој што се оперирал скоро во Санте да пише искуство?
     
  19. J@N@***

    J@N@*** Нов член

    Се зачлени на:
    27 мај 2022
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    Пол:
    Женски
    Некој со искуства од др.Копачева и др.Јакимовска од клиника за уво нос и грло, се работи за девијација но и естетика. Правел ли некој кај нив, слики пред и после?

    Малечка, дали ќе ти биде проблем слики од пред и после операција да прикачиш? Може и ЛП ако не сакаш овде, како си задоволна со резултатот?
     
    Последна измена од модератор: 27 мај 2022
  20. Nena Jovanova

    Nena Jovanova Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 септември 2021
    Пораки:
    1.013
    Допаѓања:
    1.306
    Пол:
    Женски
    jas se mislam so godini za vakov vid na operacija od medicinski i estetski razlog ali premnogu sum strasliva,neznam kako pred i po nejze,inaku kako sto sum vo tek turcite i iran se the best za nosovi,no na drugarka od Svedska bas vo Turcija i izleze nosot ko ma Michael Jackson bukvalno i ustata gorna i e podignata so samata korekcija na nos,neznam do koga ke sobiram sila za da se podlozam na operacija
     
    На J@N@*** му/ѝ се допаѓа ова.