1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Корекција на уши

Дискусија во 'Канта' започната од Ana.hb, 29 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ana.hb

  Ana.hb Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Сум слушнала дека прават вакви корекци негаде... Мене ушите не ми се многу клемпави но не се чувствувам пријатно со фатена коса поради нив, па носам од оние големите ластичиња кои се ставаат како венче на косата и со нив ги фаќам ушите :worried: тренирам па морам почесто да ја фаќам косата во репче а и тоа ластичето ми смета.. :worried: Ве молам ако знаете каде прават вакви коркции да ми кажете и ако некој има ваков проблем да го сподели со мене и да ми кажи како го решава :)
  Фала ви однапред :)
   
 2. Skorpija87

  Skorpija87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  314
  Допаѓања:
  68
 3. Ana.hb

  Ana.hb Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  фала :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.