1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кореографија за стриптиз :$ :D

Дискусија во 'Канта' започната од Celebrity3, 21 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Celebrity3

  Celebrity3 Активен член

  Се зачлени на:
  7 август 2013
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  3
  Видов дека има тема Стриптиз, но никаде не забележав кореографија за стиптиз..Па пошто за роденден на дечко ми сакам да го изведам тоа помогнете ми со тоа што ќе приложите кореографии..:)
   
 2. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.602
  Допаѓања:
  8.007
  сум видела некаде одговор на твоево прашање, само не се сеќавам како се викаше темата. Побарај уште еднаш, ваљда ќе најдеш :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.