1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кореографија

Дискусија во 'Музика' започната од monni.t, 27 мај 2012.

  1. monni.t

    monni.t Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 јули 2011
    Пораки:
    244
    Допаѓања:
    206
  2. MotherMonsterI

    MotherMonsterI Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2012
    Пораки:
    797
    Допаѓања:
    834
    На srcence1607 му/ѝ се допаѓа ова.
  3. TeaRock

    TeaRock Активен член

    Се зачлени на:
    27 мај 2012
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    3
    Lmfao - party rock anthem
     
  4. Janina

    Janina Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 август 2015
    Пораки:
    258
    Допаѓања:
    386
    Пол:
    Женски
  5. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    11.338
    Допаѓања:
    64.016
    Пол:
    Женски
    Не сум некој љубител на кореографии, не ми е интересно, како помала ми беше и имав учествувано во една кога се спремавме за патронат.
    Оваа беше
     
  6. Dream-Girl

    Dream-Girl ☀️ Член на тимот

    Се зачлени на:
    24 јуни 2013
    Пораки:
    17.939
    Допаѓања:
    168.107
    Пол:
    Женски