Користење на К'на

Дискусија во 'Канта' започната од lavinija28, 15 септември 2013.

 1. lavinija28

  lavinija28 Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2013
  Пораки:
  1.201
  Допаѓања:
  1.656
  Пол:
  Женски
  Девојки, дали сте користеле к'на и тоа кафена и каков бил резултатот? :?:
   
 2. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  3.007
  Допаѓања:
  5.780
  Пол:
  Женски
  На lavinija28 му/ѝ се допаѓа ова.