1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Косатаа

Дискусија во 'Канта' започната од Ljubovchee, 18 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ljubovchee

  Ljubovchee Активен член

  Се зачлени на:
  16 април 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Помошш...кажете ми што да направам за побрзо да ми порасне косата? :emo:
   
 2. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  3.074
  Допаѓања:
  44.180
  Пол:
  Женски
  Добро бе девојче,и вчера го направи истово,отвараш теми кај што не треба,прочитај ги прво правилата па после прави што ќе правиш.Од каде на каде тема за коса отвараш во "за форумот"? ПРОЧИТАЈ ГИ ПРАВИЛАТА! Плус,имаш веќе ваква тема,побарај прво па после отварај теми.
   
 3. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.164
  Допаѓања:
  940
  Пол:
  Женски
  Имаш соодветна тема во категоријата за Коса,пребарај,ќе најдеш се што ти треба таму!Не отварај нови теми без врска! :!: :^) :?: :|
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.