Коса Кај Машки

Дискусија во 'Канта' започната од Ana3567, 26 јули 2018.

?

Каква Коса Кај Машки Највекје Сакате

 1. светла

  2 глас(а)
  100,0%
 2. темна коса

  0 глас(а)
  0,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  457
  Пол:
  Женски
  Коса Кај Машки Светла Или Темна , Плава , Светло Кафена Или Црна Т.е Темно Кафена ??
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Eva22

  Eva22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2015
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  odlichna tema
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.