Костими за капење

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 16 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.955
  Пол:
  Женски
  На пребарување не ми даде конкретна тема за костими за капење тако звани купаќи.
  Доаѓа лето(се приближува), па ајде да видиме некои убави модели, и какви купаќи ќе се носат ова лето.
  Еве неколку што ми се допаѓаат:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.013
  Допаѓања:
  48.091
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.