1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Костим за капене

Дискусија во 'Канта' започната од MacYsho, 18 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MacYsho

  MacYsho Активен член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  5
  луге незнам што да правам дали да си купувам бикини или монокини? Што би купиле вие и зошто?
   
 2. problematicgirl

  problematicgirl Нов член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  2
  бикини дефинитивно :)
   
 3. OneDirection

  OneDirection Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2012
  Пораки:
  468
  Допаѓања:
  238
  се зависи од формата на твоте тело. Што сакаш да скриеш а што са истакнеш.
  Но јас сепак би зела бикини.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.