1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Костуми(Suits)

Дискусија во 'Канта' започната од mona.s, 11 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  153
  [​IMG]
  Во серијата станува збор за адвокатска фирма каде што Џесика е сопственик мегутоа Харви (во кој што ке се заљубите само по првата епизода)е еден од најјаките адвокати за фирми кој што правии спојувања аквизации и сл...Мајк се појавува случајно во хотелот каде што се прави интервју за нов вработен во фирмата...
  Него му требаат пари за да ја смести неговата баба во дом,и затоа ке дила трева која таа зделка ке му ја предложи неговиот другар,мегутоа ке испадни дека било наместо и бегајки од полоцијата ке оди на интервјуто мегутоа Харви ке биде воодушевн од него од неговата интелефенција фотографска меморија мегутоа тие вработуваат само од Харвард а Мајк нема завршено факултет и тука започнува серијата...
  Ви предлагам да ја гледате мене некаде од 20 серии што ги гледам ова ми е омилена!! ;)
   
  На EleMental му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.