1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кошарка - Јадранска лига

Дискусија во 'Спорт' започната од Snow-Queen, 3 октомври 2012.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
  Самиот наслов си кажува, епа девојки повелете... :)
  Јас само би прокоментирала,дека многу ми е криво кога ќе чујам некој ќе рече не ме интересира не сум за МЗТ. Си мислам, абре човеку нели разбираш дека не постои клуб кога тој клуб те претставува надвор од државата.

  Браво за претходниот натпревар...со господ напред нека продолжат така :clap:
   
 2. Miss.Baller

  Miss.Baller Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2012
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  56
  не дека се МЗТ ама најдобри се, играта им е многу добра, само нека продолжат така!! :D
   
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
  Бравоооо!!!
  Ајде и следниот натпревар со Buducnost во Подгорица вака да победиме. :clap: :clap: :clap:
   
 4. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
  Еве една информација за сите фанови....

  [​IMG]
   
 5. alessandraaa

  alessandraaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  189
  Грешкаааа........ МЗТ средете сее!
   
 6. alekce83

  alekce83 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  1.133
  Пол:
  Женски
  Јухууууууу Мзт :clap:
   

  Прикачени фајлови:

 7. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  А мори и ти си за МЗТ?
  Мој чеоек 8)
  Леле за момент мислев ќе изгубевме! :$ По бе ЅВЕЗДА ја тепавме :$ ЈУХЈУХУХУЈХУ :emo: