Кошарка

Дискусија во 'Спорт' започната од Angelche, 22 мај 2011.

 1. Rubiii

  Rubiii Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  2.062
  Допаѓања:
  4.233
  Пол:
  Женски
  кој ти е?? ке ти кажам што статус има :D знам за скоро сите,бидејки во окружување мои се повекето од пола :D
   
 2. mirna0911

  mirna0911 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  18

  Може во ЛП да ти пишам? Чекам комплетна инфо ако можеш , ама само симпатија ми е :) Нејку да заебам некоја врска пак :)
   
 3. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.562
  Ке ги тепаме Грците :?: :D
   
 4. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.460
  http://www.youtube.com/watch?v=d_Gmk5KA ... r_embedded

  Сакам победа бе !!! Лани не растурија треба да им вратиме ]:) . Добро се држиме имаме некои утки ептен пропуштаме шанси нема офанзивни скокови :?: до сега многу подобар ќе беше резултатов инаку протекции имаат Грчиштава :@
   
 5. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  879
  Пол:
  Женски
  Сепак надежта последна умира :|
   
 6. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.562
  Како што хрватите ги сплескавме така и грците ;) ајде Македонија :party: :party:
   
 7. Annie.mk1

  Annie.mk1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  1.631
  Допаѓања:
  3.739
  Колку е резултатот ?!
   
 8. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.562
  46:50 за нас
   
  На Annie.mk1 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.791
  Допаѓања:
  3.257
  Пол:
  Женски
  46:50 за нас[/quote]

  на која програма? :)
   
 10. Grunge

  Grunge Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  623
  Ајде ајде, коа ќе ги смачкаме Грциве, има на граница Грчка да отидам и да почнам да им се кривам и да им се изнасмеам, глупаци грди.
   
 11. Annie.mk1

  Annie.mk1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  1.631
  Допаѓања:
  3.739
  Сакам да кажам...

  Сител
   
 12. Sparks

  Sparks Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  896
  Допаѓања:
  3.188
  Ако не ме убие никој моментално заради прегласно навивање, ќе живеам уште 100 години.

  Але але але алеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее!!!!
   
 13. Gioia

  Gioia Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  598
  Сакам да кажам...

  Боже дај им сила за последнава четвртина! Ах шо мерак ќе ни направат ако победат..еден е Бог!! ;)
   
 14. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  2.649
  Допаѓања:
  11.759
  Пол:
  Женски
  Сакам да кажам...

  Јухууууууууууууууу победивмеееееее!!!!!! :rock:
   
 15. Dulceee

  Dulceee Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  859
  Допаѓања:
  1.849
  Пол:
  Женски
  Сакам да кажам...

  Ете, така им треба ! Е ! Вошки вошкосани. Победа да не видат !!

  А Сителов па: Македонија поголема од Грција. Срциња тие. 8)
   
  На Hipica, eutixismena и PinkPrincess им се допаѓа ова.
 16. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.514
  Допаѓања:
  7.972
  Пол:
  Женски
  Оооо. што ми е мерак Грциштава ги победивме, сеа и да изгубиме со други нема да ми е криво.И тоа 14 разлика, ако им е ]:)
  Кај мене во населба почна славње, почнаа да трубат и со пиштоли да пукаат :rofl:
   
  На PinkPrincess му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Black.Beauty

  Black.Beauty Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  212
  ЈА ПОБЕДИВМЕ ГРЦИЈААААА!!!!, МАКЕДОНИЈА Е ПОГОЛЕМА ОД ГРЦИЈА!!!! СЕКОЈА ЧЕСТ ЗА МАКЕДОНЦИТЕ, АЈДЕ СЕГА ПАК НЕКА ИМ ТЕКНЕ ДА ИГРААТ СО НАС!!! :))) АЛЕ АЛЕЕЕЕЕ АЛЕ АЛЕЕЕЕЕ МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА :inlove: :clap: :clap: :clap:
   
  На angel4e121 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.562
 19. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.791
  Допаѓања:
  3.257
  Пол:
  Женски
  :dance: :dance: :dance: :dance: :party: :party: :party: :party:

  Си грмиме бе! :D
   
 20. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.298
  Пол:
  Женски
  Што да кажаме освен дека


  we are all proud ..Macedonia :inlove: ^_^ ^_^ ^_^


  [​IMG]
   
  На EnnieFabulous, Hipica и SexyLady им се допаѓа ова.