Кошарка

Дискусија во 'Спорт' започната од Angelche, 22 мај 2011.

 1. BojanaLegija

  BojanaLegija Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2014
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  63
  Пред 1 месец игравме мојот клуб К.К. Јуниор од Битола со вас К.К. Старс од Охрид хаха :D
   
 2. BojanaLegija

  BojanaLegija Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2014
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  63
  Мојот број е 10 :l:
   
  На QueenElena му/ѝ се допаѓа ова.
 3. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.366
  Пол:
  Машки
  Србиве се живо газат на ова Еуро. Прв фаворит се дефинитивно.
   
 4. clock.pot

  clock.pot Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2013
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  335
  Добар кошаркарски клуб во Скопје? За почетници, ја сум генерација 01. По можност да тренираат во Аеродром или Лисиче
   
 5. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.366
  Пол:
  Машки
  финале Шпанија-Литванија:!:
  А сите очекуваа Франција-Србија...
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 6. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.366
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На cresa-jagoda и kjukli им се допаѓа ова.
 7. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.366
  Пол:
  Машки
 8. little Katie

  little Katie Активен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2015
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  На колку години е многу касно за да се извишиш од кошарка?
   
 9. ЕднаИединствена1

  ЕднаИединствена1 Активен член

  Се зачлени на:
  1 април 2016
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  Во кој клуб во Кочани тренираше?
   
 10. Millionstars

  Millionstars Активен член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Каде во Скопје можам да купам кошаркарски дресови?
   
 11. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.366
  Пол:
  Машки
  Следи некој Еуро?
   
  На ЕденЧлен му/ѝ се допаѓа ова.
 12. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.235
  Допаѓања:
  73.046
  Пол:
  Машки
  Да јас :)
   
  На PogbaPol му/ѝ се допаѓа ова.
 13. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.366
  Пол:
  Машки
  Првак? Шпанија нели?:)
   
  На ЕденЧлен му/ѝ се допаѓа ова.
 14. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.235
  Допаѓања:
  73.046
  Пол:
  Машки
  Уфф тешко е вакс да се каже,тешко е искрено,сакам или русите или србите,ама тешкоо :)
   
  На PogbaPol му/ѝ се допаѓа ова.
 15. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.366
  Пол:
  Машки
  Шпанија најмногу покажа и не гледам некој што може да ја запре до круната, Србите евентуално али да беа комплетни во ростер.
   
  На ЕденЧлен му/ѝ се допаѓа ова.
 16. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.235
  Допаѓања:
  73.046
  Пол:
  Машки
  Така е да,но да не заборавиме топка е,и све е можно :)
   
 17. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.366
  Пол:
  Машки
 18. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.235
  Допаѓања:
  73.046
  Пол:
  Машки
 19. AliciaSilver

  AliciaSilver Активен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2017
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  205
  Пол:
  Женски
  Девојки дали знае некој,кога доаѓаат странци во нашите тимови колку време остануваат?