Кошули

Дискусија во 'Мода и стил' започната од annnni, 26 јуни 2010.

 1. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.500
  Допаѓања:
  30.153
  Пол:
  Женски
  Разгледај во продавниците на Макпримат, Бела, Линеа, Громби.
   
  На SummerGirl и Leat им се допаѓа ова.
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.222
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Во кои продавници да барам долги кошули? Должина како на првата слика. За да можам да ги носам со хеланки. Не обожавам да шетам по бутици, па сакам да знам во кој бутик поконкретно да барам.