Кошули

Дискусија во 'Мода и стил' започната од annnni, 26 јуни 2010.

 1. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  29.257
  Пол:
  Женски
 2. Nina24

  Nina24 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  336
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Sara123 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  29.257
  Пол:
  Женски
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Name и aNy-to им се допаѓа ова.
 4. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  29.257
  Пол:
  Женски
 5. Wild-GirL

  Wild-GirL Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  1.258
 6. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  389
 7. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  389
 8. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.768
 10. Biggie

  Biggie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  62
  Многу ми се практични кошулките. И многу убаво изгледаат (секако на убав човек :lol: ). Се комбинираат и можат да се носат за различни пригоди. И деловни, и за вечерни излегувања и дневни прошетки, елегантни, нежни .. секакви ги има и сите се убави :D .
   

  Прикачени фајлови:

  • kousla54012.jpg
   kousla54012.jpg
   Големина на фајлот:
   36,5 KB
   Прегледи:
   310
 11. Rose96

  Rose96 Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  2.672
  Допаѓања:
  37.072
  :)
   

  Прикачени фајлови:

 12. Biggie

  Biggie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  62
  Еве едно кошулче и од мене :lol: .
   

  Прикачени фајлови:

  • kosula.jpg
   kosula.jpg
   Големина на фајлот:
   24,4 KB
   Прегледи:
   517
 13. frutini

  frutini Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2010
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  252
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На rossonerka му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Biggie

  Biggie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  62
  Вакви кошулки најмногу ми се допаѓаат. Изгледаат убаво, а едноставни се.
   

  Прикачени фајлови:

  • kosula541.jpg
   kosula541.jpg
   Големина на фајлот:
   7,6 KB
   Прегледи:
   464
 15. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.216
  Не ги разгледав сите, можеби веќе е постирана,но мене многу ми се допадна новата колекција кошули во Тера Нова
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 16. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.076
  Допаѓања:
  1.620
  Оваа ја има во теренова, ммм многу ми се допаѓа, ако знаеш кажи ми колку пари е кажи ми бидејки не сум од СК
   
  На Smartgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 17. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.216
  ^^1300 денари е. Ја има и оваа и другата. Има и во други бои.
   
 18. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.929
  Допаѓања:
  6.395
  Пол:
  Женски
  обожавам обожаваммммммммммм :)
  најчесто застапени се во мојата гардероба имам многу и си ги комбинирам со цевка фармерки мн.ми се допаѓа таа комбинација посебно за денска кафе варијанта ;)
   
 19. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.163
  :P
   

  Прикачени фајлови:

 20. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.163
  :P
   

  Прикачени фајлови: