Која Поза ја Практикувате ??

Дискусија во 'Канта' започната од Kikom, 16 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kikom

  Kikom Активен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Која Поза највисе ви одговара ?? Која поза ја практикуавте вие ? ;)
   
 2. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  Dali go sakate sexot i dali cesto go koristite :)

   
 3. Kikom

  Kikom Активен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Dali go sakate sexot i dali cesto go koristite :)

  Mora Kirilica ? :D
   
 4. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  Dali go sakate sexot i dali cesto go koristite :)

  да,мора!!!
   
 5. Kikom

  Kikom Активен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Dali go sakate sexot i dali cesto go koristite :)

  Okk :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.