1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која Поза ја Практикувате ??

Дискусија во 'Канта' започната од Kikom, 16 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kikom

  Kikom Активен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Која Поза највисе ви одговара ?? Која поза ја практикуавте вие ? ;)
   
 2. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  Dali go sakate sexot i dali cesto go koristite :)

   
 3. Kikom

  Kikom Активен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Dali go sakate sexot i dali cesto go koristite :)

  Mora Kirilica ? :D
   
 4. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  Dali go sakate sexot i dali cesto go koristite :)

  да,мора!!!
   
 5. Kikom

  Kikom Активен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Dali go sakate sexot i dali cesto go koristite :)

  Okk :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.