Која е вашата прва мисла кога ќе се разбудите?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од ozbilnazena, 20 април 2010.

 1. Alishan30

  Alishan30 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2018
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  49.342
  Пол:
  Женски
  Убав е секој ден, и овој ќе биде