Која е вашата прва мисла кога ќе се разбудите?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од ozbilnazena, 20 април 2010.

 1. Rossana

  Rossana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  39
  Сара спие?
   
 2. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  319
  Pa vaka.......obicno svajcarski sat kaj mene e moeto kuce....imeno toa me budi, me kasa za noga, me vlece po pigamite, kosata....taka da prva misla mi e : AJ MOR BEGAJ......EEE GJUKELA EDNA BLESAVA, SEGA TI TEKNA DA ME STANVIS????.... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352


  хаахаххаха ме изнасмеа :rock: :y:
   
 4. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.160
  Пол:
  Женски
  Мобилниот ми ја скрати мојата прва мисла ...рано наутро некој се сетил на мене ..
   
 5. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.468
  Па денес кога се разбудив првото нешто што помислив офффф колку имам за учењееее :@ :tmi: Утре полагам |(
   
 6. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  635
  Допаѓања:
  1.040
  Пол:
  Женски
  денес-леле часот е 7 и 30..закаснав за во школо...уффффффф ама денеска имаме мала екскурзија..нешто како излет..ама не одам...
  што да правам ми се спиеше? :D
  а инаку се може мене да ми помине во глава..секој ден различно..
   
 7. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  120
  прва мисла сабајле конечно ми заврши семестарот јеееееееее :D :D :D :D :D ,но после тоа ми текна колку испити ми останаа па се натажив :( :( :( :( :( не е фер
   
 8. strelec.67

  strelec.67 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  0
  Prvata misla koga se razbuduvam mi e : Kolku mi se spie koj ke ide na rabota,a plus koga ke ni kazat da ostaneme prekuvremeno e togas teram sve u p....majcinu. Rabotime preku vreme a ne ni go plakjaat pa od zgora i nedela.Sto da kazam gazdite si nasle budali koj ke gi koristat da im rabotat za dzabe i toa so blagoslov na vladata zatoa sto gi stitat niv mesto nas.Pa kade e toj sindikaat?
   
 9. Ticijana

  Ticijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  5
  Преживечу. :rofl:
   
 10. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  270
  denes si pomisliv, 11 casot... rano sum se razbudila deneska :D
   
 11. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  105
  мојата прва мисла сабалје: Уф конечно наспана... :) :lol:
   
 12. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  сабајлево си реков , еј бе ја конечно се наспав ехх добро ми дојде спиењево, сега штубо ми е топло ме мрзи да станам ама мора да одам да видам што има на фемина :D
   
 13. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  Кога денес се разбудив си помислив :o кој ку*** денес со времево? Од кај се најде толку дожд? :o :o :o :@
   
 14. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  лелееееееееееее врне упм....ама ветив....си стојам на збор и да врне и да вее одам :D :D :D
   
 15. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  врне? :^) остај тоа, лелеее колку сум мамурнаааа, не пијам повеќе :drunk: :D
   
 16. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Денеска мислев дека сум станала мнооооогу рано мислев дека е 6 саат негде
  Али времево ненормално ме заеба од дождов и надвор темница жива
  И така јас си го утепав цел ден во спиење
  И пази уште не сум наспана .
  Ех скапано време...ама пак и не си скапано...
  Ме потсетуваш на Твајлајт, на совршениот Едвард, и ми се приспива за да си продолжам со моиве фантазиии
  али ако си легнам амин станување
  А сакам, само неможам...имам важна работа денес хах да не бидам оф топик сабаљево си помислив:
  ОО прв пат во мојот живот станав во 6 часот :o И пак си легнав
   
 17. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.871
  Допаѓања:
  47.286
  Пол:
  Женски
  Што се случуваше вчера? Лелелееее на ништо не ми текнува у п.м. И не пијам веќе!
   
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Идам Маро, идам. Знам дека каснам, ама идам ;)
   
 19. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.289
  Допаѓања:
  1.814
  Пол:
  Женски
  Зарем врне или трипам ?
   
 20. DaPwincess

  DaPwincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  оффф неее
  зашто морам да станувам раноо? :D
  и пак ке се вратам вокревет...и нормално...каснам во школо :D :D :D