Која е вашата прва мисла кога ќе се разбудите?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од ozbilnazena, 20 април 2010.

 1. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.882
  Ox kako li da stanam da vezbam?? :?: :?: Pak deneska stanav pokasno :envy: :envy:
   
 2. lavce

  lavce Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  36
  Што да правам денес или пак ќе ме убие досадава :^)
   
 3. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  75
  Ah u pm kakvo e vremevo nemozam da si se doteram kako sto si planirav cela prosla nedela :lol: :lol: :lol:
   
 4. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.392
  Пол:
  Женски
  Колку е саат, ми се спие, кој ќе ми направи кафе....каде се сите, каде сум јас.... :?:
  Да, имам и такви денови :D
   
 5. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  496
  зарем е 7 саат??? имам уште 10 мин да поспијам, 'snooze' пак ќе ми се јави :D ... :swear: скоро 7 и 30... не, не вака не може, од утре ќе си легнувам на време :D
   
 6. girl23

  girl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  28
  Денес првата мисла....хмммммм.....па колку е часот,....уфф имам уште време за дремуцкање :lol: |-)
   
 7. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  се разбудив и тргнав да се облекувам онака поспана и не видов дури колку е часот, кога гледам надвор темница ,гледам сатот 5, викам леле ќути имам барем уште 1 саат, и после 1 сат , лелее зошто мора да станам кога ми е најубаво и кога најмногу ми се спие?
   
 8. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Од ова можам да заклучам дека целата сабајлево сум била со прашалници :^) :^) :^)
   
 9. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.160
  Пол:
  Женски
  Мојата прва мисла беше ...после два дена се наспав... долгата релација ,патот и воланот ме истоштија....
   
 10. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.444
  Допаѓања:
  56.389
  Да станам да вежбам, или да си поспијам???

  Ај, утре ќе вежбам :D
   
  На al-vik му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.651
  Допаѓања:
  101.044
  Ајде,уште денес и утре...после ќе спиеш колку сакаш...
  Аха,да,кога немам обврски во 6 да станам нема да ми се спие!!!!
   
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.761
  Добро бе мораше ли сега да ѕвониш? Баш се решив да поспијам. :swear:
   
 13. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.315
  "stani si da ucis" ;(
   
 14. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Ајде Лукс уште два дена издржи, после мала пауза, па уште 4ри дена и после одмоооооор спиење колку сакаш.
   
 15. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  :rock: :rock: Исто
   
 16. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.918
  Допаѓања:
  47.594
  Пол:
  Женски
  У п.м дојде друг ден :worried:
   
 17. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  270
  uff mi se spie mnoguu... aj utre ke odam... |-) |-) |-) :D
   
 18. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  Денес: кој се распиштил со ѕвончето маме му **** :@ Секое утро бе, у п.м. Имате куќа вие или не? :@
  :lol:
   
 19. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  75
  Ej kako uspeav pak da se uspijam da go isklucam alarmot spiejki :lol: ............ ama pa dobro e uspeav pak se da zavrsam navreme i bolje sto si pospav barem nemav podocnjaci za na kafe so simpatijata :lol: :lol: (so ova simpatijava ko prvace sum simpatija be eee nesum tacna) :lol:
   
 20. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  627
  Секое утро се будев и си мислев
  -Има ли резултати на фак?
  сега кога знам дека има,незнам со каква мисла ќе се будам ај утр ќе ви кажам... :lol: