1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која е најбезболна секс поза за анален секс прв пат?

Дискусија во 'Секс' започната од Tinnnna, 7 март 2012.

 1. Tinnnna

  Tinnnna Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  50
  Сакаме со дечко ми да имаме анален секс,ама мене многу ми е страв па сакам да ми кажете која е најбезболна поза за анален секс? :)
   
 2. malata1992

  malata1992 Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  3
  аааа сака и дечко ми ама и мене ми е страв хахаа само знам дека мн болело уф уф уф
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. zaljubena18

  zaljubena18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2013
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  139
  кај сите е различно вие треба да си ја одберете позата :)
   
 4. turbulentno

  turbulentno Активен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  13
  Кај сите е рraзлицно тоа сто е важно е е да го навлажните газето :P
   
  На ADOKI, Twinkles и Viktorijaaa5 им се допаѓа ова.
 5. Krtot123

  Krtot123 Нов член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  malce pojke lubrikant i sve e ko podmackano,sepak toj treba poleka da vlegva prvite 2 min duri ne se napravi dobar otvor za posle zadovolstvoto da e najgolemo
   
 6. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  241
  Пол:
  Машки
  Да ви кажам право за мене секоја поза за анален секс е болна.
  Пробав и никако не оди.
  Од дечко ми имам болки и кога имам вагинален секс,а не пак анален. :wasntme:
  Затоа и се откажав,а тој беше толку загреан за тој пуст анален секс.
  Мене крајно никако тоа не ме задоволува. ;(
   
 7. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.432
  Пол:
  Женски
  Најбитно е за аналниот секс пред да почнете да го практикувате со дечкови сами да си пенетрирате со прсти да речема 2 прста е нормално за да видите како реагира дебелото црево при пенетрација. Кај некои особи може да дојде до исфрлање на фекалии при пенетрација, што знае да биде доста непријатно. Инаку јас имав среќа да имам сопствено лачење и подмачкување при анален секс па затоа немав потреба за дополнително подмачкување. Инаку можете да користите дове крема или малку зејтинче, кремите не се баш препорачливи ва внатре бидејки потоа може да дојде до печење. Најдобра поза за почентици а кучешката поза која овозможува нај безболна пенетрација. И не ја спуштајте главата доле, стојте буквално како куче потпрени на колена и раце.
   
  На Fancy_Nency 22, A.27, Mhhm и 3 други им се допаѓа ова.
 8. mirindaa

  mirindaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2012
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  25
  кучешка дефинитивно
   
  На Tanjchica, zekzeki, the drummer и 2 други им се допаѓа ова.
 9. citiesinflames

  citiesinflames Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  272
  Допаѓања:
  391
  Пол:
  Женски
  мислам дека најбезболна поза за анален секс е doggy (ова е мислење од мое искуство) :)
   
  На the drummer, BoyL и ADOKI им се допаѓа ова.
 10. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.319
  Допаѓања:
  2.757
  Пол:
  Машки
  Доги Сталј ! ;)
   
 11. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.710
  Пол:
  Машки
  Nema bezbolna , ima poveke i pomalku bezbolna se dodeka ne se usoglasi navleguvanjeto
  Doggy a posle primena kuceska
   
 12. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.319
  Допаѓања:
  2.757
  Пол:
  Машки
  Ако сакаш нај безболно ќе му кажеш фино лепо да ти излиже убаво да те опушти и ти ќе се опуштиш и се кул ко по лој што би рекол мој пријател Ајс.
   
 13. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.287
  Допаѓања:
  7.099
  Пол:
  Машки
  од искуство гледано од девојките со кој што сум имал анален секс...мислам дека тоа е доЃи стајл..:)
   
  На citiesinflames му/ѝ се допаѓа ова.
 14. talkach

  talkach Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Машки
  a zosto ne stranicno?imam jas sovet za site sto nemaat probano...koj e nacinot da probaaat a da ne imaat bolki...seriozen sum...
   
  На Salvatore'sGirl и citiesinflames им се допаѓа ова.
 15. citiesinflames

  citiesinflames Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  272
  Допаѓања:
  391
  Пол:
  Женски
  тоа го кажав од мое искуство, не терам некој со сила со доги да пробаат. кој сака,ке си поба повеке пози и ке си најде во која и е најубаво :lol:
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 16. talkach

  talkach Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Машки
  hahah i jas imam iskustvo so zeni i devojki...sakav da doprinesam
   
  На citiesinflames му/ѝ се допаѓа ова.
 17. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.536
  Доги е најбезболна. Пишуваше во една статија пред некое време мислам дека на црно бело ама не сум сигурна. Ке ја побарам па ке ја постирам. Ама знам дека ја препорачуваа доги
   
  На the drummer му/ѝ се допаѓа ова.
 18. jloves

  jloves Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  219
  Пол:
  Женски
  Исто ти е која поза..Битното е да се стави многу лубрикант
   
 19. Oscar Lady

  Oscar Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2015
  Пораки:
  1.093
  Допаѓања:
  6.164
  Пол:
  Женски
  се согласувам за лубрикантот. Многу полесно е со него. На база на вода најдобро.
  и да, кучешката според мене е најдобра за прв пат :)
   
  На BoyL, the drummer и sladok-bitola им се допаѓа ова.
 20. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.156
  Допаѓања:
  63.027
  Пол:
  Женски
  И за прв пат и за втор пат и за секој пат само доги. Во друга не би пробала, можеби некоја слична на неа, како онаа кога само лежам на стомак.
   
  На Fancy_Nency 22, Umbrella22, BoyL и 1 друга личност им се допаѓа ова.