1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која е песнава?

Дискусија во 'Канта' започната од x3x, 17 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. x3x

  x3x Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  Во последно време ми се врти една песнаво глава .Ја слушнав во еден дуќан на радио и оди некако
  we can beloveeeeeee
  така некако, и уште една ја даваат на рекламата за кока кола на сител можеби е истата
  чекам одговори :)
   
 2. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.277
  Допаѓања:
  16.686
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.