Која ни е најмладата а која најстарата феминка

Дискусија во 'Канта' започната од stefiy, 6 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stefiy

  stefiy Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2011
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  71
  Мислев мислев и ми текна да отворам ваква теме :D
  Епа која е најмлада а која најстара според години или ако не сакате според години тогаш која е нова на форумов а која е тука веке со години :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.