Форумџика на годината 2020

Која особина ја немате, а сакате да ја имате ?

Дискусија во 'Канта' започната од mar17, 23 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mar17

  mar17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  105
  Подобро би било која особина ја имате а сакате да ја немате :)
   
 2. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.354
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.