1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која песна била хит на денот кога сте се родиле?

Дискусија во 'Музика' започната од buba4e89, 18 февруари 2015.

 1. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.497
  Допаѓања:
  134.479
  Пол:
  Женски
  Насловот кажува се, ми се виде интересна темата и не најдов иста тема.

  Мојата песна била оваа:  Која е вашата?
   
  На fallenangel и Minnie 1 им се допаѓа ова.
 2. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.825
  Допаѓања:
  38.938
  Пол:
  Женски
  Еве оваа била хит на денот кога сум се родила :?::lol:
   
 3. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  898
  Допаѓања:
  562
  Пол:
  Женски
 4. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  789
  Пол:
  Женски
  Have You Ever Really Loved a Woman? by Bryan Adams
   
  На Gosh му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Oneo

  Oneo Популарен член

  Се зачлени на:
  13 декември 2014
  Пораки:
  1.440
  Допаѓања:
  7.085
  Пол:
  Женски
   
  На Lady Phoenix му/ѝ се допаѓа ова.
 6. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  9.296
  Пол:
  Женски
 7. anina

  anina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  5.229
  Пол:
  Женски
   
  На Anabelle.Amorette и Lady Phoenix им се допаѓа ова.
 8. mackica1

  mackica1 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  467
  Допаѓања:
  1.714
  Пол:
  Женски
 9. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.486
  Допаѓања:
  39.329
   
  На Gosh, Anabelle.Amorette и Lady Phoenix им се допаѓа ова.
 10. Minnie 1

  Minnie 1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 декември 2014
  Пораки:
  2.368
  Допаѓања:
  27.390
  Пол:
  Женски
  Eve go i mojot hit :P

   
 11. Carolin.

  Carolin. Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2014
  Пораки:
  1.144
  Допаѓања:
  12.530
  Пол:
  Женски
  Еве ја и мојата :)

   
 12. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  5.074
  Пол:
  Женски
 13. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.541
  Допаѓања:
  11.920
  Пол:
  Женски
 14. Adina

  Adina Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  8.022
  Пол:
  Женски
 15. anuvcheto

  anuvcheto Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2012
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  352

  Зошто баш оваа морала?:^)|(
   
 16. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.964
  Допаѓања:
  41.901
  Пол:
  Женски
 17. Angel4eeee

  Angel4eeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  529
  Допаѓања:
  335
  Пол:
  Женски
 18. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.907
  Допаѓања:
  7.707
  Пол:
  Женски
 19. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.132
  Допаѓања:
  41.439
  Пол:
  Женски
  Woohoo, flashdance :party:

   
  На irenadaniel му/ѝ се допаѓа ова.
 20. lealealea

  lealealea Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2013
  Пораки:
  247
  Допаѓања:
  265
  Пол:
  Женски

  :music::dance:(mooning)
   
  На Mishela и Lady Phoenix им се допаѓа ова.