Која песна ве буди наутро?

Дискусија во 'Музика' започната од HoneyBun, 30 август 2010.

 1. HoneyBun

  HoneyBun Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  503
  Допаѓања:
  970
  Пол:
  Женски
  Која песна може да ве орасположи уште наутро :?:

  Мене ме буди Не спавај мала моја :lol:
   
  На The.Girl.Next.Door му/ѝ се допаѓа ова.
 2. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  492
  Good morning, good morning, good morning to you
  put a smile on your face, it's a brand new day...
  (а во позадина пејат врапчиња, ово оно, весела песничка)

  Рингтон што неодамна си го симнав од еден веб сајт за телефони. Малку е гласна, па ми иде на нерви, а јас обично после некое време секогаш ги замразувам песните што ми биле ставени за аларм :|
   
 3. thatsmysecret

  thatsmysecret Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  214
  Ме будат ТРУБИ. Тара-ра-рам-та-таааааааааам! :rock:
   
 4. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.470
  Многу често си ги менувам песните на алармот, така да овие денови ме буди Alicia Keys - That's how strong my love is.
   
 5. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.355
  Moментално ме буди солаж од Слеш. :rock:
   
  На HelloKityy и SweetChild им се допаѓа ова.
 6. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  Леле труба да ме буди..ќе го џитнам телефонот низ прозор! :rofl:
  Моментално некоја од телефон ме буди..нешто како ѕвончиња или нештo слично..а едно време ме будеше Во светот на бајките :wasntme: :wasntme:
   
 7. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  16.939
  Допаѓања:
  77.163
  Пол:
  Женски
  <object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/uelHwf8o7_U?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/uelHwf8o7_U?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
   
  На ana.8, Maca.Pavlovic и StePhie им се допаѓа ова.
 8. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.687
  И мене порано ме будеше ова, ама си викам бегај Вајлд Слеш да го замразиш не бива. :D


  Сега ме буди некоја рандом мелодија од телефонот, ама ретко кога ја слушам. :D Така да тато ме буди наутро.
   
 9. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  231
  Некоја интересна песничка од телефонот.Никогаш не ставам некоја песна да ме буди,бидејќи после тоа немам желба да ја слушам.
   
 10. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.355
  Вака мерак ми е да станам, кога ми ''свири'' Слеш. А понекогаш не го исклучувам алармот, само за да дослушам до крај. :lol:
   
 11. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.098
  Пол:
  Женски
  Руски рулет од Тоше :)
   
 12. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.779
 13. Forgotten

  Forgotten Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  184
  исто :)
   
 14. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.363
  Допаѓања:
  2.171
  Пол:
  Женски
  Некоја рандом свирка од мобилниот што иде...Трм-трм-трм :rofl:
   
 15. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.828
  Пол:
  Женски
 16. doll

  doll Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  328
  Допаѓања:
  110
 17. NelChe

  NelChe Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  277
 18. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  193
 19. ma4o4female

  ma4o4female Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  482
  Допаѓања:
  351
 20. christina

  christina Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Alarm od mobilen me budi |-)