Која песна ви ѕвони на мобилниот?

Дискусија во 'Канта' започната од ocila, 21 јуни 2013.

 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  Постирајте ја песната која што ви ѕвони на мобилниот.... :)
  Доколку има иста тема се извинувам не видов... :bow: :bow:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.009
  Допаѓања:
  48.089
  Пол:
  Женски