1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која песна сакате да ја имавте вие испеано?

Дискусија во 'Музика' започната од Shelea, 28 март 2011.

 1. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.241
  Допаѓања:
  42.972
  Фасцинирана од моќта на една песна утрово, ја отварам темава за сите феминки што некогаш посакале да испеат некоја песна како да е нивна!
  Еве ја мојата: http://www.youtube.com/watch?v=TSxArgJb33Y
  Додуша и името ни е слично, а и темата некако мнооогу ми кореспондира со менталниот склоп периодов.

  Па ајде, девојки и жени, отворете си ги музичките ќошиња ;)
   
 2. firequeenn

  firequeenn Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.949
  Допаѓања:
  5.525
  Која песна сакате да ја имавте Вие испеано?

  Во тие песни што би сакала јас да ги имам испеано се нормално - љубовни :) Љубов на прво место нели :D во овие песни сметам дека лежат многу чувства кои се искрено посветени на некоја личност .. па и јас би ги посветила :)
  http://www.youtube.com/watch?v=Yyx0NFjVzEk
  Вторава песна незнам зошто ме потсетува на патување , на пролет :f: :f: :f: :up:
  има талент во неа , и да , поубава ми е оваа верзија каде што е соло :)
  http://www.youtube.com/watch?v=6PHOeXIPNZE
   
 3. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.832
  Која песна сакате да ја имавте Вие испеано?

  Незнам зошто , ама песнава ме исполнува бидејќи една од моите желби како мала беше да свирам на пијано (ама немав услови) радо би ја отсвирила ако знаев :)
  Ми лежи песнава ,ме исполнува и бај д веј растурам со оваа песна на karaokeparty.com секогаш :rock: :D

  <object width="640" height="390"><p...e" width="640" height="390"></embed></object>
   
  На oneday и n.a.t.t.y им се допаѓа ова.
 4. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.590
  Која песна сакате да ја имавте Вие испеано?

  Многу чудно, но не ми паѓа на памет песна од женски изведувач.
  Би сакала прва да ја отпеев
  Best of you - by FOO FIGHTERS и
  God put a smile upon your face - by the fabolous Coldplay.

  http://www.youtube.com/watch?v=h_L4Rixya64
   
 5. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  6.075
  Допаѓања:
  56.305
  Пол:
  Женски
  На kravce, TeddyGrey и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 6. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.448
  Која песна сакате да ја имавте Вие испеано?

  Ги пеам како да имам целосно право на нив....од душа, со затворени очи и мислам живеам во нив......(ама незнам да пеам :( , т.е немам убав глас за пеење...викам само кога сум сама дома, во спротивно толку се придушувам, што ми се плаче од емоции, а неможам, т.е немам глас да викнам и да ги исфрлам... :( )
  http://www.youtube.com/watch?v=scDdiHIP4ag

  http://www.youtube.com/watch?v=GQ2_EYdAdOM
   
 7. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  На Adi888, Aleks96 и MarchelineAmaru им се допаѓа ова.
 8. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  6.546
  Допаѓања:
  249.949
  Пол:
  Женски
 9. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  8.053
  Допаѓања:
  72.227
  Пол:
  Женски
  На Shelea му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Која песна сакате да ја имавте Вие испеано?

  Time to say goodbye - Andrea Bocelli & Sarah Brightman
  ... Мислам јасна ви е мојата желба за сингин опера. Лааааааааааааааааааааааааа :o
  И желбата за парлале итаљано истовремено. :wasntme:
  Оваа е створена за мене и Андреа. Само оваа чумава ми го зела редот. :envy:

  http://www.youtube.com/watch?v=qtivSTZrezc
   
  На kikus02 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. bitter-girl

  bitter-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  530
 12. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  892
  Која песна сакате да ја имавте Вие испеано?

  http://www.youtube.com/watch?v=qemWRToNYJY
  Сонувам дека ја имам испеано песната! Се надевам ќе имам прилика. :sweat:
   
  На Aleks96 и LaFemina им се допаѓа ова.
 13. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  На Aleks96 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. n.a.t.t.y

  n.a.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  763
 15. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
 16. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.977
  Допаѓања:
  4.825
  Пол:
  Женски
  На Aleks96 и ChocolateStrawberry им се допаѓа ова.
 17. aliciakeys3

  aliciakeys3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  21
 18. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Инспирирана од идолциве... море каква желба добив да им се избацам и да им покажам лаааааааааааааааааа :o

  http://www.youtube.com/watch?v=sF46YpRk ... re=related

  Е не! :muscle:
  voy a morirme de amor... |( |( |(
   
 19. L-enna

  L-enna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  1.793
 20. interesna

  interesna Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  1.919
  Допаѓања:
  672