1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која странска песна би ја избрале за првиот танц?

Дискусија во 'Канта' започната од Be-yO-nCe, 29 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Be-yO-nCe

  Be-yO-nCe Популарен член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  1.393
  Допаѓања:
  6.905
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.