1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој/а и е омилен/а пеач/ка на феминката над вас според името

Дискусија во 'Канта' започната од Elena..T, 5 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elena..T

  Elena..T Активен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  Мислам дека знаете како се игра.. :$

  Што мислите,кој/а и е омилен/а пеачка на феминката над вас според името?? ♥

  p.s Ако темава е дупликат или не собира мислења..слободно клуч или канта ^^ <3 :D
   
 2. Stefani999

  Stefani999 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  601
  Па според името,Елена Ристевска :D
   
 3. Elena..T

  Elena..T Активен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  Хах..Елена точно :3 ама Ристевска не..xD :3
   
 4. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.146
  Допаѓања:
  912
  Пол:
  Женски
  Еlena Paparizou :D
   
 5. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.930
  Допаѓања:
  26.815
  Пол:
  Женски
  Мислам дека темава нема баш смисла. Еве на пример ColoursOfTheRainbow... Не гледам од каде да препоставиме кој и е омилен пеајч. Или мене. 90% од форумџиките тука не го ставиле никот според некој пејач или пеачка. Така да мислам дека нема потреба :?:

  Без навреда до феминката што ја отворила :hai:
   
 6. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  331
  Допаѓања:
  186
  Навистина неможам да претпоставам. Се извинувам однапред но еве некој со моето корисничко име нека види.
   
 7. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.839
  Допаѓања:
  39.179
  Пол:
  Женски
  Е,овде е очигледно дека омилена пеачка и е Јелена Розга,но,тешко би било да се одреди од другите никови,на пример од моjoв. :?:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.