Кој би е/беше омилен предмет во училиште?

Дискусија во 'Канта' започната од nate.sweet-girl, 7 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nate.sweet-girl

  nate.sweet-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Мене ми е англиски и македонски јазик :P И се извинувам за грешката.. ви* (наместо би) :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.