1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој ви е омилен број/знак?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Mrs.Precious, 5 јуни 2019.

 1. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  3.170
  Допаѓања:
  19.790
  Пол:
  Женски
  Мислам дека нема ваква тема па затоа ја отворив. Ако не треба ставете ја под клуч. Кој ви е омилен број или знак? Зошто баш тој број и какво значење има? Мене омилен број ми е 7 не знам зошто онака ми се свиѓа бојот а и број 7 бев у дневник во школо.
   
  На Kjutche му/ѝ се допаѓа ова.
 2. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.407
  Допаѓања:
  8.692
  Пол:
  Женски
  Омилен број ми е 4.
   
 3. Alita

  Alita Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2019
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  1.284
  Пол:
  Женски
 4. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.686
  Допаѓања:
  283.172
  7 и 3
  Зошто?
  Појма немам... :?:
   
 5. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  5.012
  Допаѓања:
  35.978
  Пол:
  Женски
  Број 18 - Датумот на раѓање;
  Број 1 - Симболика за животна промена;
   
 6. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  10.556
  Допаѓања:
  160.403
  Пол:
  Женски
  Дефинитивно 8.
  Ама "морав" да почнам да го засакам и сега тој ми е омилениот број
   
  На Mrs.Poppins му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Mrs.Poppins

  Mrs.Poppins Нов член

  Се зачлени на:
  9 јули 2019
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
 8. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  5.885
  Допаѓања:
  49.904
  Пол:
  Женски
 9. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.803
  Допаѓања:
  10.920
  Пол:
  Женски
 10. Momichka

  Momichka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  1.957
  Допаѓања:
  6.413
  Пол:
  Женски
  8 ubav broj. Primer idealna piza so 8 parcinja:pizza:
   
 11. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.279
  Пол:
  Женски
 12. Peppermintka

  Peppermintka Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2022
  Пораки:
  410
  Допаѓања:
  1.900
  Пол:
  Женски
 13. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.801
  Допаѓања:
  25.044
  Пол:
  Женски
  Омилен број 19 и 12 . Родена сум токму на св. Никола и тој е мојот заштитник . Кога и да сум била во неволја , ми давал сила на некој начин и ме " спасувал " . Затоа каде и да одам , во било која црква или манастир , обавезно си оставам по нешто на иконата на св. Никола и си се помолувам за своето и здравјето на најблиските ^_^ .
   
 14. ♤the girl&

  ♤the girl& Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2022
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  255
  Пол:
  Женски
 15. Anah

  Anah Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2022
  Пораки:
  634
  Допаѓања:
  1.368
  Пол:
  Женски
 16. Beautiful Dreams

  Beautiful Dreams Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2022
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  1.923
  Пол:
  Женски
 17. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  4.606
  Допаѓања:
  14.702
  Пол:
  Машки
 18. Snowflake99

  Snowflake99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2022
  Пораки:
  1.447
  Допаѓања:
  5.707
  Пол:
  Женски
 19. Radler

  Radler Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 септември 2022
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  1.627
 20. viniMini

  viniMini Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2022
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  660
  Пол:
  Женски