1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој ви е подзнак во хороскоп..;)

Дискусија во 'Канта' започната од funsunn, 29 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. funsunn

  funsunn Активен член

  Се зачлени на:
  25 август 2013
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  7
  Кој ви е подзнак во хороскоп?мислам дека нема ваква тема затоа ја отворив..
  мене подзнак ми е Вага а вас???
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.407
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.