Форумџика на годината 2020

Кој ви е попривлечен?

Дискусија во 'Канта' започната од ubava01, 12 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ubava01

  ubava01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  2
 2. martinuska

  martinuska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  3.095
  Допаѓања:
  3.744
  Ја би за вториот :D
   
 3. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.537
  Овие и двајцата ми личат како да се повеќе по „шмукање фрули“, па ми немаат некој сексапил. :wasntme:
   
  На mims-89 и LivingGlam им се допаѓа ова.
 4. Camellia

  Camellia Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2010
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  10
  Аииии, првиот за мене е многу многу тапа, вториот онака. Кога би бирала, би одбрала да не бирам, ама ако морам вториот секако.
   
 5. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.637
  Допаѓања:
  18.471
  Пол:
  Женски
  Двата :inlove:
   
 6. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.707
  Првиот не ми е воопшто привлечен, секако би го одбрала вториот.
   
 7. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.022
  Ја не би никој, а и темава ми е безвезе не гледам која е поентава на истата?
   
 8. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.887
 9. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  268
  леле вториот прекрасен е :P
   
 10. Gunshine

  Gunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  661
  Првиот ми е ко некоја стероидна горила, со нисок коефициент на интелигенција, а вториот ми е ко одран петел за во супа.

  Ништо ова, ама кога веќе -ајде првиот... :D
   
 11. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.197
  Допаѓања:
  49.482
  Пол:
  Женски
  Темава не поттикнува дискусија. Има во форумски игри слично нешто.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.