Кој гледа филмови?

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од anastasija19, 20 јануари 2010.

 1. hristina979

  hristina979 Активен член

  Се зачлени на:
  4 јули 2012
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  16
  За добар филм секогаш имам време покрај обврските дете, работа обавезно секој ден по еден хорор или трилер или мистерија.Последен филм што го гледав http://www.imdb.com/title/tt1288558/ добар тинејџерски хоррор ама снимката беше од камера и така нервозна не го изгледав до крај.Ќе чекам подобра снимка.
  Да се надоврзам дека секогаш филм гледам сама исе внесувам потполно во него,а за интернетот пред некое време го сменив на неограничен бидејќи оние 90 ГБ што ги имав не ми стигнуваа....
   
 2. jEwElRy

  jEwElRy Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  204
  Јас гледам филмови. Како не, без нив ден не ми поминува. Омилени ми се филмовите на Фокс Лајф :inlove:
   
 3. ariela09

  ariela09 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  1.765
  Филмовите ми се нешто слично како музиката. Јас не познавам личност која гледа повеќе филмови од мене. 8)
   
 4. ohana

  ohana Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2013
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  268
  Зависна сум од филмови. Не поминува ден а да не изгледа некој добар филм :)
   
 5. i.love.fashion

  i.love.fashion Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  1
  гледам филмови а посебно кога сум на распуст..ме опуштаат :) највеќе сакам комедии,романтични и тинејџерски филмови
   
 6. smurffi

  smurffi Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  378
  Пол:
  Женски
  Многу гледам филмови .. посебно ги сакам комедиите, некои филмови со цртани ликови, тинејџерски филмови и др ..
   
 7. MIA-SK

  MIA-SK Популарен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2012
  Пораки:
  904
  Допаѓања:
  554
  Пол:
  Женски
  Обожавам да гледам филмови и серии, кога би можела (да немам толку обврски), по цел ден би била пред ТВ :lol:. Порано (кога на МАХ ТВ беше ограничен интернетот), се убивав од симнување на филмови и серии, ама сега (кога имаме неограничен интернет) си гледам online.
   
 8. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  1.948
  Допаѓања:
  7.001
  Пол:
  Женски
  Јас сум љубител на романтичните,љубовни филмови но,фан сум и на комедиите.
   
 9. septemberinparis

  septemberinparis Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  56
  Каков жарн на филмови сакате?

  Мистерии и теории на завера ми се омилени, ама си сакам и добри комедии. А гледам се освен хорор. :)
   
 10. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.364
  Допаѓања:
  4.278
  Пол:
  Женски
  Каков жарн на филмови сакате?

  Најмногу сакам комедии и романтични филмови. :) (Иако повеќе сум за комедии)
  А најмногу мразам хорор! :puke:
   
 11. Meredit

  Meredit Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  89
  Јас пак обожувам да гледам хорор,додуше немам многу време,со обврските околу децата и домот,ама кога имам време за филмови гледање,тогаш или гледам по фокс или си пуштам некој хорор и си уживам,онака со изгасено светло и сама со себе.
   
 12. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.404
  Пол:
  Женски
  Кој не гледа филмови? :wasntme:

  Секако дека гледам филмови, хоби ми е тоа, ако спаѓа во хоби такво нешто. Најчесто гледам филмови според расположение. Доколку сум тажна гледам некој тажен, да се исплачам. Доколу сум среќна гледам романтични комедии или комедија. Доколку сакам нешто длабоко, гледам драми и психолошки, да направам вежба на мозокот. Кога сум бесна гледам филмови со тепачки, акции најчесто. А кога сум во друштво си гледаме хорор, тоа стално. :)
   
 13. WaffleGirl

  WaffleGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2014
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  1.046
  Комедии и авантурии! :D
  Хорор :shake: !
   
  На lightning123 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  389
  Истоо :D
   
 15. Linnea

  Linnea Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2014
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  109
  Пол:
  Женски
  Комедии и хорор најмногу сакам :D
   
 16. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  973
  Само Хорор признавам :)
   
 17. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.404
  Пол:
  Женски
  Јас обожавам да гледам филмови особено навечер :D
   
 18. Sandokan123

  Sandokan123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  6
  Неможам без филмови/серии..едноставно неможам.Ми даваат надеж да продолжам :D :D :D :D
   
 19. IronLady

  IronLady Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2014
  Пораки:
  1.504
  Допаѓања:
  31.031
  Пол:
  Женски
  Јааас...обожавам филмови :D :D
   
 20. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.481
  Допаѓања:
  47.130
  Пол:
  Женски
  Манијак сум за филмови, ако немам обврски секој ден симнувам некој нов и го гледам навечер. Најчесто гледам хорор, но сакам и комедија и трилер.