1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој девојки се поривлечни со шишки или без шишки ?

Дискусија во 'Канта' започната од gerisha01, 3 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gerisha01

  gerisha01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 септември 2010
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  4
  Јас мислам дека со шишки се посекси :)
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Гериша, најпрвин насловот не ти е убаво напишан, имаш пропуштено една буква. Потоа темата не поттикнува дискусија, освен што неколку девојки ќе се изјаснат што мислат тие. А ако веќе сакаш да знаеш што мислат останатите можеш да прашаш во темата „Сакам да прашам .. ?“
   
 3. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.298
  Пол:
  Женски
  Прв пат слушам дека шишките носат сексапил :?:
  На сите стојат им различно, зависи од обликот на лицето, така да не вреди да се дискутира.
  Глупа тема!!!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.