1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој дел од вашето тело најмногу го сакате?

Дискусија во 'Тело' започната од kolovoz, 27 август 2011.

  1. firequeenn

    firequeenn Популарен член

    Се зачлени на:
    15 декември 2010
    Пораки:
    2.012
    Допаѓања:
    5.913
    Најмногу си го сакам мешето ! :D :D ..Сега е уште посекси , исунчано и со пирсче ( кое ќе го вадам наскоро , да почни учебнава година ) :D
    И усните и веѓите си ги сакам :)
     
  2. AnGel.fire

    AnGel.fire Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 август 2011
    Пораки:
    533
    Допаѓања:
    222
    Паа.. гзето :P
    очите-крупни, кафеафки со големи трепки :wasntme:
    устата, а и косата и носето х)
    Имам убава форма на половината(стомачето), само што треба малце да го ослабам :devil:
     
  3. simoncelicius

    simoncelicius Популарен член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    3.536
    Допаѓања:
    7.799
    Пол:
    Женски
    се. устата очите, рамениците т.е целите раце, нозете газето, половината и иако немам кој знае колкави гради и нив си ги сакам, си се сакам таква каква што сум и не би сакала ништо да променам во таа смисла
     
    На XMaN му/ѝ се допаѓа ова.
  4. House95

    House95 Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јуни 2011
    Пораки:
    125
    Допаѓања:
    28
    Oчите и устата :)
     
  5. zhap4e

    zhap4e Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 март 2011
    Пораки:
    7.113
    Допаѓања:
    107.122
    Пол:
    Женски
    Заљубим се по пет-шест пута, на сваки два-три минута :wasntme: ... али кога ќе погледнам у огледало тоа.
    Топ сум цела. Ко авионот од Топ ган. Ми фали уште некој Том Круз, само нека не скока по каучи.
    Многу се ловкам себе си :inlove:
    Фаца сум! :D :rofl:
     
    На alexa_dimoska, Monna.Monna, kolovoz и 6 други им се допаѓа ова.
  6. mysterious

    mysterious Популарен член

    Се зачлени на:
    25 јануари 2010
    Пораки:
    1.491
    Допаѓања:
    2.661
    ... Си го сакам целото мое тело,но...

    Посебно сум горда на својот задник. Има нешто таму и генетски,и многу од мене што вежбав порано што го прави неодолив. 8)
     
  7. the.one

    the.one Популарен член

    Се зачлени на:
    19 март 2011
    Пораки:
    564
    Допаѓања:
    797
    Очите со се веѓите.. и носето. :$
     
  8. Cacy

    Cacy Популарен член

    Се зачлени на:
    26 јули 2010
    Пораки:
    2.244
    Допаѓања:
    1.546
    Косата :)
    Опседната сум со неа :$ Секој ден ја чешлам 2 пати и сакам уште поголема :lol:
     
    На Luciferovog zlo♧ му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Rock-a-Fella

    Rock-a-Fella Популарен член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    1.392
    Допаѓања:
    1.384
    Носето, дефинитивно. :D
    Опсесија-трепките, откако почнав да се шминкам, многу ми паѓаа, и сега секој ден се нервирам со маскари. |(
     
  10. StarBwoyy

    StarBwoyy Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 јули 2011
    Пораки:
    66
    Допаѓања:
    98
    Косата,посебно сега кога ми е малку подолга,Очите зашто се специфични и само на сонце се зелени,вилицата,градните мускули,рамењата и листовите на нозете(имало нешто фајде и од фудбалот кој долго го тренирав) :)
     
    На Kristinna92 му/ѝ се допаѓа ова.
  11. HardSex

    HardSex Популарен член

    Се зачлени на:
    25 април 2011
    Пораки:
    495
    Допаѓања:
    2.422
    Пол:
    Машки
    Ма кога ќе се видам на огледало,Мајкл без конкуренција.Многу е фин и ептен е дружељубив со девојки.Љубопитноста е една од неговите подобри карактеристики.Штом почувствува дека нешто интересно ќе има,веднаш се дига,како љубопитно детиште на прстиња,па ѕирка лево десно.
    Абе трилери. :)

    Плус тоа,е верен пријател кој никогаш ме нема оставено на цедило.Никогаш. :)

    Оние што земаат медикаменти можат слободно да си ги напикаат where the sun don't shine.Со Мајкл нема зима.Моќен анти-стрес,анти-депресант и анти-проблематик.Плус е лесен за одржавање.

    Ептен почитува церемонијални активности,ма се знае ред,прво meeting,потоа fireworks. :)
     
  12. LittleDevil

    LittleDevil Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јули 2011
    Пораки:
    1.701
    Допаѓања:
    1.919
    Пол:
    Женски
    Е, најмногу си го сакам газето. За мене си викам дека ми е ко на J- Lo :$
    Па очињата, устата, стомачето... :)
     
  13. softqueen

    softqueen Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 август 2011
    Пораки:
    206
    Допаѓања:
    123
    Целото тело си го сакам , не можам да издвојам само еден дел , задоволна сум кога ќе се видам во огледало :) но ако морам да бирам би рекла косата ... или градите ... или задникот
     
  14. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Тешко ми е да се одлучам. :D :$
    Сепак, по долго размислување ќе кажам, нозете и градите. Ептен си се гордеам со нив.
    А да не ја заборавам и косата. :)
     
    На footfetish му/ѝ се допаѓа ова.
  15. macysh

    macysh Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јуни 2010
    Пораки:
    1.090
    Допаѓања:
    767
    Не е совршено,но сепак е крајно почитувано моето тело од моја страна.Си се сакам каква што сум,немам проблем со комплекси :)
    Дефинитивно најмногу си ја обожавам половината,тенка,тенка...претенка,стомакот рамен штица од кога сум се родила до ден денес (ова ми е наследно од жените во фамилијата на тато :angel: ).Исто така и градите,на моја возраст..презадоволна ;) Од мама ги наследив близначкиве убави. :D И дефинитивно од лицето,очите! :wasntme: Сите ми ги сакаат,а јас си ги обожавам :$ Гоолеми,црни,убава форма и доолги густи трепки 8)
    Важно се изнафалив,ама дефинитивно нештата што ги набројав ми се убави :D
     
  16. Rubiii

    Rubiii Популарен член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2011
    Пораки:
    2.616
    Допаѓања:
    5.416
    Пол:
    Женски
    Како доста самокритичен човек(дури можеби признавам и повеке од потребно :D ),ми требаа некои си 10мин додека размислам конечно што да напишам,па се решив дека очигледно не си го сакам изгледот,со оглед на тоа какви работи сум можела да наследам од комбинацијата на моите,а сум ги наследила најлошите ама пак ,иако си наоѓам мн мани,потајно знам дека сум пред се мн шармантна,со мила звезда,и тие работи зрачат кај мене,и затоа сегде останувам забележана.
    Да не забегувам ептен од темава,како најмногу можам да го издвојам ете грбот цел,со се дупчињата над задникот кои порано ги мрзев и се тешев дека не се приметуваат мн :D си ги сакам и рацете,не се лоши,имам убава долга рака,со прави прсти и убави долги нокти,нозете ми се онака,над коленото-тој дел,го сакам повеке,за разлика од листовите,и како за крај оставив најомилениот дел ,а тоа е устата и забите,бидејки си ја обожавам насмевката и полната уста(не е преполна,ама солидно,за да може да се нарече полна), и тоа би било едвај извоено според мене :D
     
    На zhap4e и kolovoz им се допаѓа ова.
  17. kika13

    kika13 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 мај 2011
    Пораки:
    137
    Допаѓања:
    104
    Хмммммм.............па кога ќе размислам најдобро најмногу сакам
    ги моите ци*ки

    Хахахахахахахаха шала на страна усната и очите :D
     
  18. marama

    marama Форумски идол

    Се зачлени на:
    20 април 2010
    Пораки:
    6.132
    Допаѓања:
    88.403
    Пол:
    Женски
    Се сакам целата. Знам не сум совршана, најубава , но сум задоволна од тоа како изгледам. Се разбира има некои делови од моето тело со кои сум незадоволна, но во глобала се сакам целосно. Најмногу кога би бирала би бил задникот, усните, очите, ма се :lol:
     
  19. Juicy

    Juicy Популарен член

    Се зачлени на:
    16 декември 2010
    Пораки:
    1.812
    Допаѓања:
    11.127
    Пол:
    Женски
    Очите, косата (незнам дали спаѓа во делови ? ) хаха
     
  20. cinderella5

    cinderella5 Популарен член

    Се зачлени на:
    24 јули 2011
    Пораки:
    895
    Допаѓања:
    3.017
    Пол:
    Женски
    газенцево.. ма какво газенце, гзиштево :) не шала на страна навистина најмногу си го сакам :) потоа стомачето, устата.. :rofl: