1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој дел од телото сакате да го ослабете/здебелите?

Дискусија во 'Тело' започната од sweetgirz, 1 јуни 2012.

 1. sweetgirz

  sweetgirz Активен член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2011
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  5
  Имам мускули на стомакот али сакам ПОГОЛЕМИИИ
  редовно користам вежби :)
   
 2. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  879
  Пол:
  Женски
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  Сакам да ослабам во половината . Имам широка карлица ама и целулит :!: Може некој да ми каже вежби стриктно за овој дел ?
   
 3. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.933
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  Сакам да го здебелам задникот, малце нозете и рацете. Се. :D
   
  На slatkata.moja му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.077
  Допаѓања:
  1.630
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  Сакам да го ослабеам задникот, и нозите ( бутовите :@ ), а не сакам да здебелеам ништо.
   
  На bastet му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.933
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  Дај ми малце, де. :wasntme:
   
 6. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.422
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  Сакам да ги ослабам рацете и нозете, не сакам ништо да здебелам.
   
 7. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  410
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  Моментално ми смета постпородилното стомаче, ама не ми е на листа на приоритети. :D Во глобала задоволна сум со телото
   
 8. Butterfly77

  Butterfly77 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2011
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  77
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  Да ги ослабам нозете :!:
   
  На barbibii му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Giovanna

  Giovanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  1.310
  Допаѓања:
  8.298
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  Сакам да го ослабам тој проклет спојлер што мислам и анорексија да имам ќе си седи таму. Едноставно не мрда, а ја немам воља изгледа до толку да се замарам со тоа. Сум пробала со вежби и слабеење, ама попрво ќе се исушам отколку тоа да го скинам. Или ја нешто правам погрешно или не знам што е работава.

  Другите делови се ок, може да ги затегнам уште малку.
   
 10. leilla

  leilla Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  145
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  Доволно е само стомачето да го затегнам :)
   
  На Beautiful_girl.. му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.091
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  Стомакот и бутчињата би да ги снема,од другото сум задоволна :)
   
  На teressa и CharmedGirl им се допаѓа ова.
 12. sweetgirz

  sweetgirz Активен член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2011
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  5
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  СРЦКИ,
  за против целуит МН ВОДАА и МАЛКУ СОЛ!
  исто така и вежбии...
   
 13. AlanisM

  AlanisM Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  589
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  Нозете, малкуу
   
 14. butterfly33

  butterfly33 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.094
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  Да ги здебелам нозете :lol:
   
 15. malo-bebe

  malo-bebe Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2011
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  4
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  мозе маллце да се здебелам цела осве лице
   
 16. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.356
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  О бе, таман сум си. 8) :D
   
  На idealno losa и Glossy-girl им се допаѓа ова.
 17. pamelche

  pamelche Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  3.895
  Допаѓања:
  11.636
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  Стомакот и колковите да ги намалам. Ма добар ми е стомакот бе. 8)
   
 18. connie

  connie Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  204
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  Коа ќе ослабам сакам да ослабам цела. Од фаца до петици:)
   
  На idealno losa му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Elena-97

  Elena-97 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  2.105
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  Сакам да си ги здебелам рацете, се друго ми се допаѓа :D
   
  На idealno losa му/ѝ се допаѓа ова.
 20. cveke123

  cveke123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  632
  Кој дел од телото закате да го ослабете/здебелите? :rofl:

  Си сакам да си ги ослабам бутовите, имам мускули од возење точак ама и по малку салце :o :tmi:
  Толку :rofl: