Кој е слободен?

Дискусија во 'Канта' започната од any5, 6 април 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. any5

  any5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  1
  Здраво!
  Сакам да ве замолам сите којшто имате знаења од областа на фармацијата(поточно изработка на лосиони) да ми се обратете во инбокс,хитно ми е ...
  Благодарам однапред!

  п.с.Темата може да ја преместите ако не и е овде местото или да ја избришете ,немав време за барање,морав да ви се обратам побрзо.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.