1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој интернет прелистувач го користите?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од SummerGirl, 15 април 2010.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.921
  Допаѓања:
  32.559
  Пол:
  Женски
  Јас користам Google Chrome.
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
  go koristam safari i mnogu se naviknav na nego a i ubav mi e ;)
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Истото. Супер е.
   
  На MiiLla му/ѝ се допаѓа ова.
 4. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  149
 5. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.239
  Допаѓања:
  5.667
  Пол:
  Женски
  Mozilla Firefox :)
   
 6. Ivkicka

  Ivkicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  До пред два месеца користев Мозила..И бев само за неа..Но почнав да користам сега Гоогле Цхроме,и многу повеќе ми се свиѓа од мозилата..
   
 7. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  И јас мозила користам,а и google,гигл :D
   
 8. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  i jas go koristam google chrome :)
   
 9. marina22mk

  marina22mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  51
  Google chrome - многу е побрз и подобар од другите кои ги имам користено
   
 10. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  267
  Пол:
  Женски
  користам сафари, мозилата нема врска многу е бавен, а со овој сум задоволна, а мозеби ќе го пробам и тоа гугл хром :)
   
 11. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  Користам google chrome.Викаат дека имало многу вируси,ама искрено - гајле ми е ...
  Неможам да ја трпам мозилана спора е ептен... Само некогаш по потреба кога не ми се отвара нешто на другиов пребарувач :)
   
 12. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.988
  јас интернет експлорер :rofl: :rofl: :rofl:
  шала шала..... :!: гугл хром си користам и откажав љубов на мозилата :$
   
 13. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
  И јас мозила. Ме нервира некако хромот :D
   
 14. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  251
  и јас мозила
   
 15. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.025
  Допаѓања:
  198.991
  Пол:
  Женски
  Firefox и Chrome
   
 16. valenTina.bT

  valenTina.bT Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  10
  Google Chorme :) :P
   
 17. Amore

  Amore Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  71
  Google Chorme :l:
   
 18. renata77

  renata77 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  1.738
  Допаѓања:
  8.128
  Пол:
  Женски
  Google Chrome
   
 19. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
  Mozzila i Google Chrome
   
 20. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  ^
  Истото тие двете, некако навикната сум на мозила ама пред некое време видов дека имам и хром :)