Кој интернет прелистувач го користите?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од SummerGirl, 15 април 2010.

 1. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  105
  гугл, мозила... :)
   
 2. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
 3. yummy

  yummy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  48
  Google Chrome -најбрз е! Јас сум презадоволна, а и баш е fancy :D
   
 4. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.255
  Почнав со Интернет Експлорер :wasntme: ,па Мозила и во последно време само Гугл Хром :y: ...Незаменлив ми е.. :)
   
 5. strudla

  strudla Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  6
  мозила али гугл кром го фалат многу, али немам работено на него се навикнав на мизлата и ми е супер
   
 6. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  истоо :)
   
 7. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  880
  Допаѓања:
  280
  Гугл... Интрнет експлорерот ми е ептен за никаде
   
 8. Lil-bitch

  Lil-bitch Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 мај 2010
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  22
  Исто и јас... Најдобар е! Chrome rules!!!
   
 9. Oluska

  Oluska Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  23
  Mozilla па Google Chrome и сега пак и се вратив на Mozillata :lol:
   
 10. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Мозилка, кога ќе ми се исклучи отворам интернет екс.
  а кога ептен не може нитуедно Опера..ама ретко
  а за тоа Гугл Чром го немам пробано :D
   
 11. tanjaaaa

  tanjaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  12
  Интернет Експлорер
   
 12. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.492
  :y: :y: :y:
   
 13. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  да и јас и побрз е од мозилата
   
 14. cooll

  cooll Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2010
  Пораки:
  992
  Допаѓања:
  3.384
  Пол:
  Женски
  mozila
   
 15. KrystalTears

  KrystalTears Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  29
  Користам Mozilla Firefox и сум задоволна но може да биде побрз, исто така користам и Gооgle Chrome понекогаш, морам да признаам дека е брз.
   
 16. lokum4e

  lokum4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  1
  Google Chrome :) ...одличен е :rock:
   
 17. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.184
  Допаѓања:
  1.027
  Google Chrome.Пораноо го користев Mozilla Firefox ама многу спор бе... :D
   
 18. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.726
  Допаѓања:
  5.142
 19. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.909
  Mozila firefox и задоволна сум :)
   
 20. maleckata.22

  maleckata.22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  16
  Google Chrome.Моментално ми е најбрз затоа и најдобар :)