Кој интернет прелистувач го користите?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од SummerGirl, 15 април 2010.

 1. thatsmysecret

  thatsmysecret Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  214
  Google Chrome :y:
   
 2. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.488
  Мозила
   
 3. IvanaIvanchica

  IvanaIvanchica Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2010
  Пораки:
  257
  Допаѓања:
  81
  Mozilla Firefox и Google Chrome, зависи кога како, ама дефинитивно мислам дека Chrome е побрз. ;)
   
 4. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  320
  Гугл Хром... :y: ама има некои страници што не ми ги отвара, тогаш користам Мозила :headbang:
  Хммм.........каков е тој сафари....ај ќе го пробам!!!
   
 5. The.Fame.Monster

  The.Fame.Monster Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  23
  порано користев Мозила ама сеа нешто не ми ја отвара и користам Google Chrome :y:
   
 6. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
  Мозила,гугл хром ме нервира она што се појавува транслејт на секоја можна новоотворена страна. :)
   
 7. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.243
  Мозила :)
   
 8. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  496
 9. glammur

  glammur Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2010
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  20
  Мozzila и Opera, ама Операта нешто почна да ме зеза, па сега почесто користам Мозила, ама не сум задоволна ни од Мозилата.
   
 10. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  170
  исто :)
   
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Абе тоа ќе му направиш Never translate this site и на ТАА страна повеќе нема да ти излегува. Иначе тоа се појавува на страни кои се НЕанглиски.
   
 12. AnneTheStrange

  AnneTheStrange Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  1
 13. SashaFierce

  SashaFierce Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Прво си го користев Мозила, а сеа Гугл Кром и поубаво ми е т.е. побрзо :D
   
 14. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  71
  мозила и супер ми е со него :lol:
   
 15. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  987
  Допаѓања:
  593
  гугл хром - д беест :D ;)
   
 16. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  јас со мозилата од стално ама сега ке пробам гугл хром :)
   
 17. Tamarax3Ronaldo

  Tamarax3Ronaldo Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2010
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  6
  Google Chrome :l: ..
   
 18. martinuska

  martinuska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  3.095
  Допаѓања:
  3.744
  Google Chrome и Mozilata некогаш кога гооглето не ми отвара нешто :rofl:
   
 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  ^ Исто и јас. Во последно време Фејсбукот на Мозила го отварам.
   
 20. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.216
  Мозила! Може да се намести ко ќе се отвори мозилата да имаш слика од што сакаш! Горе кај што стојат полињата за пребарување! Јас си најдов тема од Федерер :) И сега си го гледам секогаш кога отворам мозила!