Кој интернет прелистувач го користите?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од SummerGirl, 15 април 2010.

 1. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  1.905
  Пол:
  Женски
 2. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.444
  Допаѓања:
  20.358
  Пол:
  Женски
  Safari i Google Chrome
   
 3. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.375
  Допаѓања:
  8.866
  Пол:
  Женски
 4. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  10.430
  Допаѓања:
  115.986
  Пол:
  Женски
  Гугл Хром на телефон, а на пц Opera (ми кочи гугл многу и ме нервира на пц..).
   
  На Mrs.Precious му/ѝ се допаѓа ова.