Кој интернет прелистувач го користите?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од SummerGirl, 15 април 2010.

 1. ladyshine

  ladyshine Нов член

  Се зачлени на:
  17 јули 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  јас користам Gooogle Chrome и Мозила но поубаво ми е Google Chrome
   
 2. lavce

  lavce Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  36
  Google Chrome во моментов ми е најдобар и највеќе го користам.
   
 3. parisheroinstars

  parisheroinstars Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  25
  Пред месец се префрлив од Mozilla на Google Chrome и многу сум задоволна (поготово од Speed Dial-от) затоа што е најбрз од сите што сум ги користила. Во скоро време и Safari ќе го пробам. ;)
   
 4. strangewoman

  strangewoman Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  693
  Допаѓања:
  238
  Google chrome и сакам да видам како е тоа сафари....Ај некоја нека си го слика прозорецот за да видиме :* :$ :$ :$
   
 5. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.424
  Допаѓања:
  12.341
  Same. ;)
   
 6. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
 7. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.734
  Допаѓања:
  28.683
  Пол:
  Женски
 8. Wild-GirL

  Wild-GirL Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  1.258
  Google Chrome....because is the best! ;)
   
 9. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  304
  Порано користев Опера,но сега Мозил,затоа што има аддс он кои се многу интересни :D
   
 10. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  817
  Google chrome на PC a Mozzila na lap top. Ама Google chrome ми е мн поубаввввв :hai:
   
 11. cherrygum

  cherrygum Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  5
  Google chrome и Opera
   
 12. TennisBabe

  TennisBabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  591
  Допаѓања:
  364
  Porano koristev Mozilla a sega Chrome.Nekako mi e pobrzo :)
   
 13. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.545
  Google Chrome
   
 14. happygirl

  happygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  18.233
  Пол:
  Женски
  Исто :up:
   
 15. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  101
 16. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  И јас овој сега :) не е лош :) Ама и опера е добар :)
   
 17. senza.parole

  senza.parole Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.020
  Допаѓања:
  18.815
  Пол:
  Женски
 18. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  ете ме зае*а хромот....се поремети скроз :devil:
  јас па мислев фејсбукот ми е швркнат и земав го реинсталирав целиот гугл хром, ама пак исто
  затоа си се вратив на мозила :)
  штознам може и опера ќе симнам, викаат добра била :?:
   
 19. thatsmysecret

  thatsmysecret Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  214
 20. MarushkaMaci

  MarushkaMaci Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  0