1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој ке измисли повеќе зборови со буквата Ш

Дискусија во 'Канта' започната од herera, 30 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. herera

  herera Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  9
  Шампион ....................................................................................................................................................................................................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 2. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.705
  Пол:
  Женски
  ШГлупаТема
   
 3. herera

  herera Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  9
   
 4. herera

  herera Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  9
  Ха ха ха навистина!!!!!!!!!!!!!!!!
   
 5. Lahaliva

  Lahaliva Нов член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2012
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  317
  шменешнешмишешјаснаштемаваш
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.