1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој најмногу ве возбудува?

Дискусија во 'Секс' започната од bombona23, 21 април 2020.

 1. bombona23

  bombona23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2014
  Пораки:
  313
  Допаѓања:
  1.817
  Прашањето е дали сте биле со личност која толку многу ве возбудува, премногу што уште не сте ни легнале, ко да сте свршиле се осеќате, а сексот после ви е, ко да сте влегле еден во друг, толку страстен, толку див, толку совршен, толку огнен, нешто вонземско.
   
  На Traveler91, Bebce1, t.a.m и 6 други им се допаѓа ова.
 2. Al-82

  Al-82 Активен член

  Се зачлени на:
  9 април 2020
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  63
  Пол:
  Машки
  Da, mi se slucilo. Ednostavno nemozez da se kontroliras , nesto te vodi kon toa
   
  На WildMk и bombona23 им се допаѓа ова.
 3. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  32.749
  Допаѓања:
  260.237
  Ехеее...
  Феромони ко ќе ти буфнат в гла :D
  Баш Земско е :inlove:
   
  На Different7, bombona23, Scott Weiland и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.545
  Допаѓања:
  19.413
  Е-хеј.
  Али само стаза 1, до стаза 2 немам стасано со ликот, зафатен е. ;)

  Најдов друг меѓувреме па размислувам како би било со зафатениот. Фантазија...
   
  На Different7, bombona23, Роберт 7 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  9.614
  Допаѓања:
  28.936
  Пол:
  Женски
  Сум била :inlove:
  Пре-у-ва-бо беШЕ
  Сеа пак почнувам да го осеќам тоа.
  Пс го сакав тој шо прв пат се осетив така.А овој ми се сфиѓа многу ама уште не сме мрднале некако од слепа точка.
  Кочеше карантинов, среќа Филипче што ги олабави мерките :rofl: :$
   
  На Arjanit2021, tatjanasakalieva, Different7 и 2 други им се допаѓа ова.
 6. anas23

  anas23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2015
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  83
  Пол:
  Женски
  Комшијата.
   
  На Osamena devojka, Konfetka, hermosa и 3 други им се допаѓа ова.
 7. Kimberly11

  Kimberly11 Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  6.013
  Допаѓања:
  23.298
  Пол:
  Женски
  Оди шеќер побарај му
   
  На tinka-mace, tatjanasakalieva, H.VAGA и 14 други им се допаѓа ова.
 8. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.356
  Пол:
  Женски
  Уште не. Ама имам мерак на неколку. Не би им простила. :D Си фантазирам понекогаш.
   
  На Milan444, t.a.m, Nenadskopje и 4 други им се допаѓа ова.
 9. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  485
  Допаѓања:
  2.904
  Пол:
  Машки
  Postoi takva licnost bas
   
  На Herrera и bombona23 им се допаѓа ова.
 10. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.356
  Пол:
  Женски
  Мислам дека скоро кај секој постои некоја личност која силно го привлекува. Само прашање е дали ќе се осмелиш да направиш нешто повеќе.
   
  На ku4ence, *Amethyst*, DiCaprio и 13 други им се допаѓа ова.
 11. Al-82

  Al-82 Активен член

  Се зачлени на:
  9 април 2020
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  63
  Пол:
  Машки
  Mnogu priroden odgovor
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 12. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.356
  Пол:
  Женски
  Таа е реалноста. Сигурно барем еднаш некој/а посакал/а друг/а, ама од х причини не се случило ништо. Како што вика еден мој комшија - Комшике, маж ако не се загледа во друга жена не е маж. :lol:
   
  На tatjanasakalieva, t.a.m и *Amethyst* им се допаѓа ова.
 13. The doctor

  The doctor Активен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2020
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  26
  Zena mu na drugar mi
   
  На t.a.m и Lidde им се допаѓа ова.
 14. anas23

  anas23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2015
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  83
  Пол:
  Женски
  Поарно кафе нека ми свари :wasntme:
   
  На H.VAGA, cresa-jagoda и gjoker4e им се допаѓа ова.
 15. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  32.749
  Допаѓања:
  260.237
  Направив.
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 16. DenaM

  DenaM Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2017
  Пораки:
  257
  Допаѓања:
  233
  Пол:
  Женски
  Sum probala ama saka druga.
  Steta a mnogu bev zaljubena takva se stresuvav od nego se tremav se gubev bukvalno placev urlav i so se ne. Stras i hemijq do plafon ama nisto.
   
 17. Al-82

  Al-82 Активен член

  Се зачлени на:
  9 април 2020
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  63
  Пол:
  Машки
  Kakvo bese custvoto ? Promeni nesto kaj tebe ?
   
 18. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  32.749
  Допаѓања:
  260.237
  Шо да промени? :?:
   
 19. Kenny

  Kenny Активен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2019
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Женски
  Уфф 4 години имав такви фантазии за еден дечко и конечно ми се остварија :clap:
   
  На Indiegurl и *Amethyst* им се допаѓа ова.
 20. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.481
  Допаѓања:
  23.336
  Пол:
  Женски
  Имав и сеуште имам :D . Секоја ноќ истото го чувствувам и доживувам :D .
   
  На Milan444, Arjanit2021, Xxx007 и 1 друга личност им се допаѓа ова.